Zdrowie

Podnosimy jakość życia i pracy, które służą Tobie i Twojej firmie.

Seniors doing exercises in a retirement home

Akademia Senioralna

To pakiet szkoleń, warsztatów i sesji coachingowych dla opiekunów osób                    w podeszłym wieku, a także dla placówek opiekuńczych i zakładów leczniczych. Zajęcia mają krótkie formy: 3 do 4 godzin i dotyczą m.in.:

MTD

Work and Life Balance

Work-Life-Balance

Work-Life-Balance (WLB) to narzędzie cyfrowe ułatwiające współpracę Firmy              i pracowników w utrzymaniu równowagi pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Umożliwia Firmie, przy aktywnym udziale pracowników, znajdowanie konkretnych, praktycznych rozwiązań służących zdrowiu, dobremu samopoczuciu i spełnianiu się w pracy. Korzyści z praktykowania Work-Life-Balance są obopólne i czasem naprawdę niewiele potrzeba, aby je osiągnąć.

Nasze narzędzie dobrze służy temu celowi.

MTD

poCOVIDnet

POCOVIDNET

Z myślą o wszystkich tych, którzy przeszli Covid-19 i borykają się z jego skutkami stworzyliśmy platformę POCOVIDNET. Poprawa osłabionej po przechorowaniu kondycji, czy też realne zagrożenie wypadnięciem z ról społecznych – to powody, dla których powstała platforma. POCOVIDNET to rehabilitacja on-line, która służy powrotowi do sprawności nie tylko dla tych, którzy odczuwają skutki choroby,            ale także dla każdego kto chce poprawić własną kondycję.
Ofertowane przez nas sesje rehabilitacyjne prowadzone są przez doświadczonych fizjoterapeutów i umożliwiają dostęp zawsze wtedy kiedy tego chcesz i potrzebujesz. To Ty decydujesz kiedy, gdzie i jak ćwiczysz. W ofercie znajdziecie Państwo pakiety indywidualne i dla firm.

MTD